Sledujte naše nové studio na sociálnych sieťach.

Naši dizajnéri

Náš spoločný príbeh sa začal vášňou pre módu, farby, zaujímavé a jedinečné strihy šiat. Máme podobný vkus a v šatách sme vždy videli možnosť, ako vyjadriť jedinečnosť, vyzdvihnúť ženskosť a originálnu krásu ich nositeľky.

Túto spoločnú vášeň vložili do prípravy eshopu a showroomu, prinášajúce na Slovensko nápadité a originálne spoločenské šaty od viacerých módnych návrhárov. Rady by sme vám ich v krátkosti predstavili:

Valdrin Sahiti- je európsky dizajnér, ktorého značka, ako jedna z mála dosiahla brány Hollywoodu. Jeho šaty sa pravidelne objavujú na červenom koberci a nosia ich celebrity ako Beyoncé, Kylie Jenner, Cardi B, Paris Hilton, Bella Thorne, Rita Ora, Bebe Rexha, Winnie Harlow a mnohé ďalšie. Módny dom  je považovaný za celosvetovo uznávanú luxusnú značku, ktorá vyrába večerné a svadobné šaty. Svojimi modelmi povzbudzuje ženy, aby prijali svoju odlišnosť, krásnu dušu, aby boli vždy úžasné.

Tarik Ediz- značka vytvára exkluzívne dizajnérske kolekcie šiat, starostlivo vytvorené tak, aby skvele sedeli, zvýrazňovala ženské tvary a stelesňovala tak módu životného štýlu dnešných trendových žien. Značka predvádza svoje dizajny pravidelne na najvýznamnejších medzinárodných módnych prehliadkach v Miláne, Paríži, Barcelone, Londýne a New Yorku. Dizajny vytvorené pod značkou kariéra Tarika Ediza si každoročne obliekajú účastníčky súťaží Miss USA, Miss Universe a Miss America. Tarik Ediz má hlavné showroomy v New Yorku, Atlante a Istanbule a tiež dodáva svoje jedinečné kúsky do viac ako 1000 obchodov v 95 krajinách sveta.

Kimete Mustafa- malá rodinná dizajnérska dielňa, ktorá vyrába luxusné oblečenie so sídlom v Kosove. S veľkou láskou a vášňou navrhuje a vyrába spoločenské šaty, svadobné šaty, plesové šaty, kostýmy a oblečenie takmer na každú príležitosť. S takmer 15-ročnými skúsenosťami je spoločnosť "Kimete Mustafa" jednou z najstarších v tomto odvetví v krajine a často oblieka miestne celebrity. Mottom značky je "Móda je viac umenie ako umenie", pod ktorým vedie ateliér návrhárka/majiteľka, spolu s dcérou.

S radosťou a nadšením sme pre Vás, milé dámy a slečny, vybrali šaty rôznych farieb, strihov, dĺžok, a materiálov, aby ste mali možnosť výberu na akúkoľvek spoločenskú udalosť, na ktorej Vás rozžiaria a nechajú vyniknúť Vašu originalitu.

Tešíme sa Vás v našom showroome.

Andrea a Blanka

#
#

časová flexibilita

#

transparentné ceny

#

príjemné prostredie

#

skúška v predajni